איך לבחור מאפרת לחתונה

איך לבחור מאפרת לחתונה

 

 

שאלה שהרבה כלות שואלות את עצמן במהלך החיפוש אחרי ספקי חתונה היא איך לבחור מאפרת לחתונה? למצוא מאפרת טובה יכולה להיות משימה לא פשוטה. עולות לך כל מיני חששות כגון האם היא תקלוט את הסגון שלך, האם תדע להתאים את האיפור לפי סוג עור שלך והאם האיפור שלה איכותי עד כדי להישאר כל הערב. חשוב לדעת שמאפרת מקצועית בדרך כלל היא זאת היא שיש לה ניסיון של הרבה כלות, ויש לה ידע רחב בכל מה שקשור למבנה וצורת פנים, סוג וגוון עור. בנוסף לכך היא יודעת לקחת בחשבון את סגנון הכלה כשהיא מאפרת אותה. יש כלות עם סגנון יותר קלאסי ועדין וכאלה שיתאים להן יותר איפור מודגש. למאפרת מקצועית יש תמיד תיק עבודות להראות לכלות החדשות או דף פייסבוק עם כלות שהיא איפרה ולפעמים גם אתר מושקע. תמיד תוכלי לשמוע דעות מכלות שהיא איפרה כדי להתרשם עוד יותר.

ריכזנו כאן כמה טיפים שיעזרו לך איך לבחור מאפרת לחתונה.

 

 

מתי להתחיל לחפש מאפרת כלות?

 

ברגע שסגרתם תאריך לחתונה מומלץ להתחיל לחפש מאפרת כלות. החיפוש יכול להיות ארוך ומתיש ובגלל זה כדאי להתחיל מוקדם. חשוב שתתרשמי מעבודות המאפרת. תקראי המלצות עליה לפני שתקבעי איתה פגישה. ברגע שמצאת אחת שמוצאת חן בענייך צרי איתה קשר ותקבעי איפור ניסיון. בפגישה הזאת תלמדי להכיר אותה ואת צורת עבודתה. תוכלי להתרשם ממנה ולהחליט אם להמשיך לחפש או לשים אותה כאופציה טובה לבחירה.

 

 

Designed by Freeppik

רושם ראשוני

 

חשוב להתרשם מהסטודיו איפה המאפרת עובדת. הסטודיו שלה צריך להיראות אסתטי ונקי. הוא בעצם אמור לשקף אותה ואת העבודה שלה. הוא צריך להיות מושך יפה ונוח ואת צריכה להרגיש בו מלכה. בנוסף לכך שימי לב למותגים של האיפור שהיא משתמשת. חשוב שהם יהיו באיכות גבוהה מאוד ושהאיפור יחזיק לך כל הערב.

בנוסף לרושם החיצוני, חשוב לא פחות שתרגישי בנוח עם המאפרת. מעבר למקצועיות את צריכה להתחבר לבן אדם. היא צריכה להיות רגישה וקשובה לחששות שיכולות להיות לך. היא צריכה לדעת להרגיע אותך ולתת לך תחושת ביטחון לקראת יום החתונה. בכלל חשוב מאוד שתרגישי בטוחה לגבי המראה שלך. חשוב מאוד שתרגישי בנוח להתייעץ איתה על כל דבר ושתוכלי לשאול אותה כל שאלה שיש לך. היא צריכה להיות נגישה וזמינה לך.

 

 

איפור עד הבית או בסטודיו

 

הרבה מאפרות מוכנות לבוא עד מקום ההתארגנות של הכלה. זה מתאים אם מאוד חשוב לכלה לדוגמה להתארגן בבית שלה ולצאת מבית ההורים. או לכלות שרוצות להתארגן במלון. אבל יש גם אופציה אחרת שמכילה שירותים נוספים מצד המאפרת. אם היא מציעה שתתארגני אצלה בדרך כלל היא גם מציעה שירותים אחרים כדי שיהיה לכלה יותר נוח ביום החתונה שלה ולא תצטרך לרוץ לכמה מקומות. שירותים שהיא יכולה להציע הם תסרוקת, מניקור פדיקור וגם איפור למלוות ולקורבי משפחה. זו אופציה מאוד נוחה לכלה, שהכל יהיה במקום אחד ושמה תצא מוכנה עם שמלת הכלה שלה.

 

 

התאמת האיפור לסגנון השמלה

 

ברגע שבחרת את השמלה שלך מומלץ וכדאי להתייעץ עם המאפרת שבחרת על סגנון האיפור. גם אם כבר הלכת לאיפור ניסיון והתרשמת ממנו, כדאי לדבר על התאמת האיפור לסגנון השמלה. תקבלי ייעוץ מקצועי מהמאפרת שבחרת, היא תכוון אותך מה יותר ומה פחות מתאים לסגנון השמלה. חשוב שבסופו של דבר תהיה הרמוניה בסטייל הכלה.

 

 

מחיר

 

איפור כלות יכול לנוע מ-600 ש"ח ועד 2,500 ש"ח. מאפרת עם ניסיון של הרבה שנים ושמוכרת בתחום יכולה להרשות לעצמה לקחת מחירים גבוהים יותר, לעומת זאת מאפרות מתחילות בדרך כלל לוקחות הרבה פחות. חשוב לדעת שלא בהרכח מאפרת טובה ומקצועית בגלל שהיא לוקחת יקר וכנ"ל הפוך. יכולה להיות מאפרת מדהימה ופחות מוכרת שלוקחת מעט יותר. חשוב שתדעי לאבחן את מקצעיות המאפרת לפי עבודתה ולא לפי כמה היא לוקחת. עוד משהו שצריך לקחת בחשבון במחיר איפור לכלות הוא האיפור ניסיון. בדרךך כלל מאפרות לא לוקחות כסף על איפור ניסיון אם את בסוף מחליטה לסגור איתה. ואם תחליטי לא להמשיך איתה אז היא תקח לך כסף על האיפור ניסיון. כדאי שתחסכי באיפורי ניסיון ותעשי סקר טוב לפני שאת קובעת פגישות עם הרבה מאפרות.

אז כמו שהבנת, כדי לדעת איך לבחור מאפרת לחתונה צריך לקחת בחשבון הרבה דברים חשובים ולא להתפשר.. אנחנו מאחלים לך בהצלחה ומזמינים אותך להתרשם מהמאפרות שלנו🙂

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial